Upominki są najbardziej uniwersalnym narzędziem w celu uczczenia jakiegokolwiek sukcesu. Czy zastanawiałeś się, żeby tym upominkiem był prezent wykonany z porcelany?

Dlaczego porcelana jest warta uwagi?

Porcelana jest elegancka i ponadczasowa.
Również ten uniwersalny prezent nie wchodzi w reakcję z żywnością, a same naczynia wykonane z porcelany nie odbarwiają się. Samo ich mycie jest szybkie i łatwe.
Dobrej jakości porcelana posiada niską przewodność ciepła, a sam napój podany w takim kubku bądź filiżance dłużej pozostaje ciepły.

Porcelana nie oznacza nudy

Porcelana może kojarzyć się z białymi gładkimi talerzami, filiżankami i wszelkimi innymi wyrobami. Może ewentualnie posiadać złoty pasek lub namalowany kwiatek.
Nic bardziej mylnego. Znajdziesz tu różnorodność kolorów i wzorów. Nie jesteś ograniczony stylami i z pewnością znajdziesz porcelanę o kompozycji odpowiadającej Tobie.

Prezent na większe okazje

Ślub, urodziny, parapetówka… Czy nie ma lepszej okazji, żeby sprezentować komuś zastawę stołową? Nie ma chyba bardziej idealnego prezentu, który będzie jednocześnie użyteczny i elegancki. Taki komplet jednocześnie będzie jednolity stylistycznie oraz będzie zawierał wszystkie podstawowe elementy od talerzy obiadowych po miski.

cmielow_pulaski_aranz

Upominek dla osób kochających wypieki

Masz wśród znajomych osobę, która jest szczególnie utalentowana w gotowaniu bądź pieczeniu? Masz do wyboru wiele możliwości! Wazy, sosjerki, półmiski, patery i wiele innych. Osoba, która otrzyma taki porcelanowy upominek wspierający jej hobby, powinna poczuć się doceniana za jej talenty.

Podarunek dla miłośników wystawności

Ten uniwersalny prezent docenią osoby ceniące wytworność i salonowy styl. Może znasz kogoś, kto celebruje picie herbaty? Może ktoś z Twojej rodziny docenia chwilę sam na sam, czyniąc z tego swój codzienny rytuał? Możesz sprezentować takiej osobie zestaw z filiżanką i talerzykiem.

Chodziez_Iwona_Zlota_Roza_aranz

Drobiazg dla kolekcjonerów

A może po prostu Twój znajomy w ramach samej przyjemności zbiera nietypowe wyroby porcelanowe? Znajdziesz wśród nich mnóstwo propozycji figurek i nietypowych kształtów. Nawet sam wazon nie musi być idealnie symetryczny i wyłącznie biały.

Szukaj a znajdziesz odpowiedni prezent. Podarunek z porcelany na pewno będzie służył przez lata! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą [kliknij].

Jeśli Twoim pragnieniem jest posiadanie najwyższej jakości wyrobów porcelanowych zapraszamy do nas na ulicę Kwiatka 4 w Płocku!